Naprawa komputera Alicante

Szukasz frazy “Naprawa Komputera Alicante”. Dobrze trafiłeś. Doświadczeni specjaliści szybko rozwiążą wszystkie Twoje problemy. Jesteśmy Twoim działem pomocy technicznej obsługującym wszystkie Twoje potrzeby w zakresie technologii, w tym naprawą laptopów, czyszczeniem wirusów  oraz złośliwego oprogramowania, odzyskiwaniem danych, problemami z siecią dla wszystkich systemów Windows® i Mac®. Wszystkie nasze rozwiązania są gwarantowane!

Jako partner Microsoft oferujemy wsparcie dla wszystkich marek komputerów z oprogramowaniem Microsoft i systemem operacyjnym Windows dla stacji roboczych i serwerów, a także dla większości produktów Apple. Oferujemy bezpłatną diagnostykę.

Usługa pomocy technicznej opiera się na oprogramowaniu TeamViewer, za pomocą którego specjalista może ustanowić bezpieczne połączenie z Twoim komputerem i rozwiązać problem. Usługa obejmuje również rutynowe wizyty kontrolne, które obejmują między innymi aktualizację i sprawdzanie sprzętu i oprogramowania.

Przechodzimy regularne szkolenia w zakresie jakości obsługi klienta, aby pomóc klientowi w korzystaniu z naszej wiedzy IT (Transfer of Knowledge), a także być w stanie zapewnić klientom jasne informacje i zalecenia.

Więc jeśli szukasz najlepszego serwisu komputerowego w pobliżu Alicante… to trafiłeś we właściwe miejsce! Zadzwoń, napisz, a zobaczysz jak szybko uporamy się z Twoim problemem.

Możesz skorzystać z formularza po prawej stronie (w formie przycisku), napisać na WhatsApp, wysłać mejla lub po prostu zadzwonić. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Naprawa komputera Alicante

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak szybko możecie zająć się moim komputerem?

Każdym nowym zleceniem staramy się zająć jak najszybciej. Niestety są takie dni kiedy pracy jest tak dużo i czas oczekiwania się wydłuża. O wszystkim informujemy na bieżąco. Aktualny czas oczekiwania na naprawę to 49 minut.

Ile będzie mnie to kosztować?

Wszystko zależy od złożoności problemów i dostępnych zasobów. Wszelkie koszty poznasz przed samym wykonaniem usługi. Nasza diagnoza jest zawsze darmowa. Jeżeli zaakceptujesz kwotę, wówczas my będziemy kontynuować. Płatność następuje po wykonaniu zadania (praca za efekt)
Jeśli interesuje Cię nasze długotrwałe wsparcie, koszt usługi zależy od rodzaju i poziomu wybranego wsparcia oraz liczby obsługiwanych użytkowników, którymi mamy się opiekować.

Outsourcing IT dla mojej firmy?

Praktycznie każdy mały i średni biznes opiera się na technologii informacyjnej (IT), aby funkcjonować i obsługiwać swoich klientów na aktualnym rynku. Zadaj sobie pytanie: jeśli wyciągnąłeś przez przypadek wtyczkę z serwera chociażby na godzinę to jak bardzo wpłynełoby to na twoją wydajność? Ile kosztuje opłacenie pracowników, którzy nie mogą wykonywać swojej pracy, gdy ich systemy są niedostępne lub zawodne? Jak długo klient czeka, aż system „wróci do pracy” podczas składania zamówienia? Jeśli odpowiedzi na te pytania dotyczą Ciebie, powinieneś rozważyć współpracę z nami jako specjalistami usług IT, którzy mogą zmniejszyć lub wyeliminować te zagrożenia i utrzymać twoją działalność sprawną.

Czy zajmujecie się szkoleniami?

Spójrzmy prawdzie w oczy. Technologia informacyjna jest złożona i ciągle się zmienia. Wspieranie infrastruktury zajętej firmy nie jest tym samym, co naprawa komputera domowego lub konfiguracja konta e-mail dla krewnych. Nawet pracownik z talentem do komputerów ma inne zadania w swojej pracy, które wpływają na wynik finansowy, a szkolenie tej osoby wymaga znacznego czasu i kosztów. Dla porównania Polacos.pl posiada zespół wyszkolonych specjalistów, których zadaniem jest wspieranie twoich usług IT i pomaganie kierować firmą w podejmowaniu skutecznych decyzji IT. Dzisiejszy skomplikowany krajobraz IT wymaga czegoś więcej niż tylko podstawowej naprawy; wymaga rozległego i kompetentnie zarządzanego podejścia od IT. Pracownicy Polacos.pl są dostępni przez całą dobę i  posiadają bogate know-how, z którym nie może się równać jeden pracownik działu IT.

Jakie są wasze inne usługi?

Oprócz odzyskiwania danych, naprawy systemów operacyjnych i oprogramowania, wymiany, konfiguracji sprzętu komputerowego, doradztwa i szkoleń, usług programowania to w sumie zajmujemy się wszystkim co jest związane z IT.

Nasze usługi

i to tylko niektóre…

 • Instalacja systemu operacyjnego
 • Usunięcie wirusów
 • Rozwiązanie problemów oprogramowania
 • Odzyskiwanie danych
 • Wymiana osprzętu
 • Czyszczenie komputera
 • Diagnozy i inne naprawy
 • Wymiana matrycy LCD

Szkolenia w wykorzystaniu oprogramowania oraz używanego sprzętu dla osób prywatnych oraz firm.

 • Sieci komputerowe
 • Serwery
 • Technologie
 • oraz wiele, wiele innych…

Pomoc 24H

Dzięki zastosowaniu nowych technologii jesteśmy w stanie zdiagnozować i rozwiązać 99% problemów z Twoim komputerem poprzez połączenie zdalne. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy szybsi, tańsi i dostępni 24H na dobę.

Bezpieczne połączenie zdalne

W celu Twojej wygody używamy TeamViewer jako zdalne szyfrowane połączenie z Twoim komputerem w celu zdiagnozowania i rozwiązania problemu.

Wystarczy ściągnąć (TeamViewerQS.exe), uruchomić  aplikację oraz podać nam id oraz wygenerowane hasło.