Darmowa polska telewizja w Hiszpanii

Darmowa polska telewizja w Hiszpanii IPTV [Poradnik]

Darmowa polska telewizja w Hiszpanii IPTV – Poradnik jak oglądać polską telewizję zupełnie za darmo

Darmowa polska telewizja w Hiszpanii jest już dostępna dla Ciebie niezależnie od tego gdzie mieszkasz, już teraz masz możliwość odkryć potężne zalety telewizji IPTV.  Dzięki temu poradnikowi dowiesz się jak możesz oglądać ulubione polskie kanały z dowolnego miejsca na Ziemi zupełnie za darmo. Oprócz tego znajdziesz również ponad 20 tysięcy kanałów telewizyjnych, filmów VOD, i dla dorosłych z Całego Świata! Mieszkasz w Hiszpanii, w UK, a może w Australii? To bez znaczenia, aby z tego korzystać potrzebujesz tylko internet i urządzenie na którym będziesz oglądał TV.

Co to jest IPTV?

IPTV oznacza „Internet Protocol TeleVision”.

Aby zrozumieć, co to oznacza, musisz wiedzieć trochę o tym, jak działa nie-IPTV. Dzięki telewizji kablowej lub satelitarnej nadawcy wysyłają sygnały, a widzowie je odbierają – można oglądać tylko to, co jest nadawane.

IPTV jest inny. Zamiast przesyłać zawartość za pomocą impulsów świetlnych w kablu światłowodowym lub fal radiowych z satelity, IPTV wysyła pokazy i filmy za pośrednictwem standardowego połączenia internetowego w twoim domu.

Zamiast emitować szereg programów według określonego harmonogramu, większość IPTV korzysta z wideo na żądanie (VOD) lub multimediów z przesunięciem czasowym.

Za tym wszystkim kryje się skomplikowana architektura sieci, w tym wiele transkodowania z tradycyjnych sygnałów na przyjazne IP. Ale najważniejsze jest to, że nie musisz oglądać tego, co jest aktualnie nadawane. Możesz powiedzieć swojemu dostawcy, co chcesz oglądać, i natychmiast to otrzymać.

Jeśli korzystasz z usługi przesyłania strumieniowego, takiej jak Netflix lub Hulu, jest to te samo rozwiązanie ale z telewizją zamiast filmów.

Jak oglądać polska telewizję za darmo?

Będziesz mógł oglądać nie tylko polską telewizję ale i telewizję z całego świata.

Po pierwsze najlepiej mieć komputer, brzmi to dosyć intuicyjnie, chociaż dzięki temu poradnikowi będziesz w stanie oglądać polską telewizję również na telefonie, tablecie czy nawet bezpośrednio na swoim telewizorze (o ile TV jest klasy Smart)

Po drugie musisz mieć dostęp do pliku IPTV zawierającego łącza do dostawcy kanału IPTV. Aby uzyskać bezpłatne łącza IPTV, wystarczy przeglądać naszą stronę internetową, ponieważ zapewnia ona bezpłatne łącza IPTV do prawie wszystkich kanałów na świecie. Nas interesuje głównie polska telewizja

Ostatnią rzeczą jest pobranie oraz zainstalowanie aplikacji VLC Media Player. Jest to darmowe i niezawodne, łatwe w użyciu oprogramowanie. Jeśli nie masz go zainstalowanego na swoim komputerze, pobierz go za darmo.

To wszystkie elementy jakie potrzebujesz aby oglądać darmową polską telewizję w Hiszpanii.

Jak zrobić to krok po kroku?

Kroki w tym poradniku dotyczyć będą systemu Windows, ale na innych architekturach będzie to wyglądać podobnie.

Listę wszystkich obsługiwanych systemów operacyjnych znajdziesz tutaj.

1. Pobierz odpowiednią wersję VLC (Video Lan) dla swojego systemu operacyjnego, a następnie zainstalujtą aplikację:

2. Pobierz najnowszą listę programów IPTV na pulpit (pliki z rozszerzeniem “.m3u”. UWAGA: Może się zdarzyć, że dana lista jest już nieaktualna, wówczas musisz wejść na podane poniżej linki źródłowe i ściągnąć najnowszą interesującą cię listę m3u.

Lista serwisów z listami źródłowymi [English]:

Z uwagi na zgłoszenia DMCA dotyczące praw autorskich do treści zamieszczonych w linkach IPTV, linki muszę usunąć ale ich znalezienie na Google.com jest bardzo proste.

Wystarczy wpisać: “IPTV free polish tv list

3. Dodawanie listy m3u i uruchamianie telewizji

Krok 1: Uruchom aplikację VLC Media Player

Darmowa polska telewizja w Hiszpanii IPTV

Krok 2: Otwórz listę odtwarzania (Widok > Lista odtwarzania) [Skrót klawiszowy: CTRL+ L]

VLC Video Meddia Player

Krok 3: Ściągniętą listę m3u przeciągamy do otwartej listy odtwarzania aplikacji M3UVLC Video Meddia Player

Krok 4: Plik zostanie dodany do listy odtwarzania. W tym momencie pokaże się lista dostępnych kanałów. Uruchomi się również pierwszy dostępny kanał, aby dostać się do listy kanałów musisz ponownie przejść do listy odtwarzania (krok 2). To wszystko.

VLC Media Player

I co dosyć proste. Darmowa polska telewizja w Hiszpanii IPTV jest dostępna dla Ciebie w każdym miejscu z dostępem do internetu i praktycznie każdego urządzenia.

Każda darmowa lista m3u posiada limit użytkowników. Jeśli więcej użytkowników ogląda tę samą listę m3u w tym samym czasie, kanały zatrzymają się lub przejdą do innej. W takim przypadku możesz aktywować „przycisk odtwarzania pętli” w VLC Media Player.

Darmowa polska telewizja w Hiszpanii - poradnik jak oglądać polską telewizję zupełnie za darmo. Prosto i skuteczenie. Bez żadnych kosztów i dla każdego.Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, wówczas możesz do nas napisać i postaramy się pomóc. Koniecznie odwiedź nasz profil Facebook i polub naszą stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *